Tropico

Swisslab Prestige XD

LOGO MEDICAL
zdravotnický prostředek
CE
značka
16007-5let
záruka
vyska-24
výška matrace
nosnost-135
nosnost matrace
7_zon
počet zón
spine
Spine Protector
alergici (1)
pro alergiky
potah
dvojdílný snímatelný potah
thermo (1)
termoregulace
prodysne (1)
Prodyšné
60_prani
potah pratelný při 60°C

Luxusní zdravotní matrace střední tuhosti s výjimečnou odrazovou pružností

Je opatřena vrstvou exkluzivní pěny XDura, která zaručuje nezničitelnou pružnost, poddajnost a extra termoregulaci.

Unikátní pěna s otevřenou strukturou zajistí nadstandardní průtok vzduchu.


Strana SOFT – XDURA - masivní vrstva 5 cm neprofilované pěny, která v odolnosti, pružnosti, ergonomii a vzdušnosti překonává všechny dosud známé materiály, používané při výrobě matrací (spojuje všechny jejich výhody – pohodlí visco pěny, prodyšnost lepší než studené pěny a nejvyšší možná mechanická výdrž). Díky pružnosti tohoto unikátního materiálu dochází k optimálnímu kopírování těla uživatele a zároveň k roznosu tlaku. Vynikající termoregulace, nový rozměr pohodlí. Obklopte se tím, co máte rádi na maximum – požitkem ze zdravého spánku..! V jádru pod pěnou XDURA - příčné prořezy pro vysokou elasticitu a vzdušnost – skvěle reagují na tlak a optimalizují jeho rozložení!


Strana HARD - základna tvořena ze dvou různě tuhých, pružných a odolných pěn Flexifoam® sendvičové konstrukce s tlakovými zónami. Zvýšená tuhost, vzdušnost, odolnost a 7- zónové anatomické členění s technologií anatomických zón SpineProtector (optimalizace tlaku v ramenních zónách a kyčelní oblasti s koncentrovaným tlakem. Na spodní ložné ploše – jemná příčná profilace, která funguje jako termoregulace a prouděním vzduchu zajišťuje optimální hygienu lůžka.

ANTIBAKTERIÁLNÍ PRATELNÝ POTAH AEGIS

 • Vysoký 49% podíl přírodních vláken Tencel® / viskóza s povrchovou úpravou Aegis™ (antibakteriální a protiroztočové vlastnosti)
 • Zamezuje tvorbě živného prostředí pro roztoče a je prevencí vzniku plísní (ani ti, kteří se více potí, nemusí mít strach).
 • Potah Aegis™ předurčuje matraci jako nejlepší volbu pro alergiky a astmatiky. Prošívaný klimatizačními vrstvami dutých vláken, dvojdílný, pratelný (60 °C).
 • Technologie Thermo&Air Control -  Speciální odvětrávací systém potahu skvěle spolupracuje s jádrem matrace. Zajišťuje termoregulaci, tedy spánek bez přehřívání a pocení či přílišného ochlazování. Pomáhá udržet lůžko suché a hygienicky čisté.

Vhodné uložení: lamelový pevný či polohovací rošt, příp. laťkový rošt. Maximální mezera mezi laťkami/lamelami = 4 cm. 

Rozměry a ceny: 

Ceník Tropico si stáhněte ZDE.

Vyráběné varianty

Varianty potahu
 • Aegis
  Aegis

  Moderní potah, jehož speciální vlákna jsou příjemná na dotek a navíc likviduje roztoče (příčina astmatu), plísně (příčina zápachu) a bakterie. Speciální úprava zaručuje trvalou funkčnost. Je neutrální k pokožce. Prošívaný dutým vláknem vysoké gramáže.

  Všechny potahy lze prát do teploty 60°C. Díky dvoudílné konstrukci potahů u všech matrací Tropico je praní snadné a matraci můžete stále používat.

  Všechny potahy jsou snímatelné a jsou konstrukčně řešeny ze dvou samostatných polovin tak, aby bylo možné vyprat pouze jeden díl, nepřetížit pračku a matraci bez omezení používat. Potahy všech doplňků Tropico jsou taktéž snadno snímatelné a pratelné, opatřeny praktickým zipem.

Ohodnoťte tento produkt
Líbí se vám tento produkt? Podělte se s ostatními: