Tropico

Tropico Box Classic

Vysoká postel s úložnými prostory, vestavěnými taštičkovými matracemi a vrchním topperem. Vychází z konstrukce kontinentální postele, to znamená, že je složena z více funkčních spánkových vrstev a nemusíte již dokupovat žádné matrace ani rošty.

Box s hlavní matrací. Dokonalé pohodlí, podporu těla a kopírování jeho křivek zajišťují vestavěné výklopné matrace s taštičkovými pružinami. Postel má zhruba 800 samostatně reagujících pružin, uspořádaných do 7 zón dle tuhosti. Lehací plochy jsou opatřeny vrstvami studené pěny, která ještě zvyšuje vzdušnost.

Úložné prostory jsou snadno přístupné díky vyklápěcím mechanismům s plynokapalinovými vzpěrami. Úložné prostory jsou odvětrané. Díky vysokým nožičkám (box „neleží“ na podlaze) je zachováno správné proudění vzduchu pod postelí. Nebudete tak vystaveni průvanu ani prachu.

Vrchní matrace (topper) dle výběru je detailním doladěním celého spánkového
systému kontinentální postele. Je opatřena dvojdílným pratelným potahem (60 °C).

Čelo a potahovou látku si vyberete dle svého vkusu či designu Vaší ložnice.

Volitelné nožičky (včetně jejich výšky) se montují na vnější stranu boxu a nabízejí netušené možnosti přizpůsobit si postel podle Vašeho interiéru.
Postel obsahuje celkem 4 designové nožičky a 2 kovové nožičky, které zároveň slouží jako spojnice
boxů na vnitřní straně (z vnějšího pohledu nejsou viditelné). Boxy jsou tak vzájemně přišroubovány
pevným spojem, který nedovolí jakýkoli posun.

NOSNOST: 

Dle roštů/matrací, doporučená nosnost postele max.320 kg / celá postel, resp. max 160 kg / osoba (polovina lůžka)

JAK BUDE VYSOKÁ: Výška je 55 cm (nožičky 10 cm), resp. 60 cm ( v případě použití nožiček 15 cm). Výška je udávána vrchní matrace (topperu).

MŮŽE VÁS ZAJÍMAT: Možnost použití rozdílné čalounické látky na spodní části postele.

Sestavte si postel dle vlastních snů a fantazie

Čelo určuje vzhled postele. Vyberte si sebevědomé čelo s hlubokým čalouněním či jemné čelo v severském stylu. Vylaďte si ložnici dle Vašeho stylu. Základem je robustní rám z masivního dřeva, které zajistí stabilitu celé konstrukce postele.

Rám je řemeslně očalouněný kvalitní čalounickou látkou dle Vašeho výběru (výběr látek najdete ve vzorníku u Vašeho prodejce). Čelo je konstruováno tak, aby bylo kompatibilní s jakoukoli základnou Tropico. Dle typu základny je možnost 2 typů uchycení.

Modulární čela

Čelo je připevněno pomocí 4 šroubů. Montáže je prováděna ze zadní strany čela. Pomocí praktického zipu na zadním zakrytí čela se snadno dostanete k vnitřnímu rámu čela. Videonávody na montáž najdete na YouTube kanálu Matrace Tropico. Stáhněte pomocí QR kódů. Čela jsou ve standardním provedení 121–123 cm vysoké (dle typu). V případě výběru doplňkové lišty je výška čela o 2 cm vyšší. Standardní šířka čela je o 16–19 cm (dle typu) větší, než je ložná plocha (celková šířka základny závisí na tloušťce bočnic). Myslíme na detail - výřez ve spodní části čela pro možnost přisunutí čela až ke zdi i v místnostech s podlahovými lištami. Lištu je možné za příplatek objednat jen u některých modelů čel. Montáž čela pomocí 4 šroubů ze zadní strany čela.

SHERWOOD

Nadčasové tradiční čalouněné čelo prošité ve tvaru kostiček s přiznanými sámky (ozdobnými prošitými záhyby v látce).  Čelo je možné doplnit praktickou lištou z masivu či lamina na horní ploše. Jedná se o designový prvek, který zároveň chrání vrchní část čela a umožní snadnou údržbu.  Čelo je ve standardním provedení 121 cm vysoké a 12 cm hluboké. Šířka je o 16 cm (8 cm na každé straně) větší, než je ložná plocha. (Rozměr čela pro lůžko široké 180 cm je 196 x 121 x 12 cm)
466_1_Tropico_Box_Classic_celo_Sherwood_matracetropico                                                                                          

HEREFORD

Jednoduché minimalistické čalouněné čelo s vtaženými knoflíky potažené totožnou čalouněnou látkou. Čelo je možné doplnit praktickou lištou z masivu či lamina na horní ploše. Jedná se o designový prvek, který zároveň chrání vrchní část čela a umožní snadnou údržbu. Čelo je ve standardním provedení 121 cm vysoké a 12 cm hluboké. Šířka je o 16 cm (8 cm na každé straně) větší, než je ložná plocha. (Rozměr čela pro lůžko široké 180 cm je 196 x 121 x 12 cm

466_1_Tropico_Box_Classic_celo_Hereford_matracetropico

CHESTER

Romantické čalouněné čelo ve francouzském stylu s prošitím ve tvaru kosočtverců s přiznanými sámky. Čelo je možné doplnit praktickou lištou z masivu či lamina na horní ploše. Jedná se o designový prvek, který zároveň chrání vrchní část čela a umožní snadnou údržbu. Čelo je ve standardním provedení 121 cm vysoké a 12 cm hluboké. Šířka je o 16 cm (8 cm na každé straně) větší, než je ložná plocha. (Rozměr čela pro lůžko široké 180cm je 196 x 121 x 12 cm)

466_1_Tropico_Box_Classic_celo_chester_matracetropico

EDINBURGH

Měkké a plastické čelo s „hlubokým čalouněním“ s horizontálním i vertikálním členěním v obdélníkovém tvaru. Díky samostatně očalouněným deskám v obvodovém rámečku je velmi plastické a efektní. Čelo není možné doplnit lištou. Čelo je ve standardním provedení 123 cm vysoké a 12 cm hluboké. Šířka je o 19 cm (9,5 cm na každé straně) větší, než je ložná plocha. (Rozměr čela pro lůžko široké 180cm je 199 x 123 x 12 cm)

466_1_Tropico_Box_Classic_celo_Edinburgh_matracetropico

LINCOLN

Zaoblené čelo v „americkém“ stylu s efektními vtaženými kovovými sponami ve tvaru válečku. Čelo není možné doplnit lištou. Čelo je ve standardním provedení 121 cm vysoké a 12 cm hluboké. Šířka je o 16 cm (8 cm na každé straně) větší, než je ložná plocha. (Rozměr čela pro lůžko široké 180 cm je 196 x 121 x 12 cm)

466_1_Tropico_Box_Classic_celo_Lincoln_matracetropico

WATFORD

Moderní čelo s „hlubokým čalouněním“ s horizontálním členěním. Díky samostatně očalouněným deskám v obvodovém rámečku působí výrazným plastickým dojmem.  Čelo není možné doplnit lištou. Čelo je ve standardním provedení 123 cm vysoké a 12 cm hluboké. Šířka je o 19 cm (9,5 cm na každé straně) větší, než je ložná plocha. (Rozměr čela pro lůžko široké 180 cm je 199 x 123 x 12 cm) 

466_1_Tropico_Box_Classic_celo_Watford

WELLS

Zaoblené čalouněné čelo s „falešným“ dvojitým prošitím nití v kontrastní barvě ve tvaru kostek s vtaženými rohy. Sámky jsou všité dovnitř. Čelo není možné doplnit lištou. Čelo je ve standardním provedení 121 cm vysoké a 12 cm hluboké. Šířka je o 16 cm (8 cm na každé straně) větší, než je ložná plocha. (Rozměr čela pro lůžko široké 180 cm je 196 x 121 x 12 cm)

466_1_Tropico_Box_Classic_celo_wells

STRATFORD

Rafinovaně propracované čelo s jemným rastrem kostiček s vtaženými rohy. Sámky jsou všité dovnitř.Čelo je možné doplnit praktickou lištou z masivu či lamina na horní ploše. Jedná se o designový prvek, který zároveň chrání vrchní část čela a umožní snadnou údržbu. Čelo je ve standardním provedení 121 cm vysoké a 12 cm hluboké. Šířka je o 16 cm (8 cm na každé straně) větší, než je ložná plocha. (Rozměr čela pro lůžko široké 180 cm je 196 x 121 x 12 cm)

466_1_Tropico_Box_Classic_celo_Stratford_matracetropico

Varianty a ceny: 

Ceník si stáhněte ZDE.

Aktuální výběr čalouněných látek najdete ve vzorníku u Vašeho prodejce.

Ohodnoťte tento produkt
Líbí se vám tento produkt? Podělte se s ostatními: