Tropico

Tropico Continental

Jedinečná konstrukce klasické kontinentální postele, která se skládá ze 3 vrstev: základny, střední matrace a vrchní matrací tzv. topperem pro jemné doladění. Kontinentální postel je dodávána jako komplet, už se nemusíte o nic starat. Každá vrstva je jen o spánku a vzájemným působením přináší výjimečný spánkový komfort.

TROPICO CONTINENTAL


Opravdová kontinentální postel pro spánek bez kompromisů. Postel nemá úložný prostor – vše, od základny až po vrchní matraci, je podřízeno zdravému spánku.

Kontinentální postel znamená především pohodlí. Jsou to prakticky 3 perfektně vyladěné matrace nad sebou zasazené v masivním dřevěném rámu a potažené prvotřídní látkou s volitelným dezénem. Jinými slovy jsou to luxusní vysoká kontinentální lůžka střední tuhosti a velké variability. Kontinentální postele nabízejí pohodlí, odolnost a účelnost. Díky. tomu najdete také ve 4 a 5 hvězdičkových hotelích po celém světě. Jsou známé také jako postele box-spring, box-bed, americké postele atd.
Postel je dodávaná jako kompletní spánkový systém a není nutné dokupovat matraci ani rošt. Čelo a potahovou látku si vyberete dle svého vkusu či designu Vaší ložnice.

Volitelná vrchní matrace (topper) pro jemné doladění dle Vašich spánkových preferencí.

Volitelné nožičky (výšky 15 či 10 cm) nabízejí možnost přizpůsobit si postel podle Vašeho interiéru.

Postel nemá úložný prostor, ale jako doplněk můžete zakoupit Otoman ve stejné potahové látce jako
postel.
NOSNOST:
Doporučená nosnost postele max. 300 kg/celá postel, resp. max 150 kg /osoba (polovina lůžka).

JAK BUDE VYSOKÁ?
Výška je 67 cm (nožičky 15 cm), resp. 62 cm (nožičky 10 cm). Výška je včetně vrchní
matrace (topperu).

MŮŽE VÁS ZAJÍMAT
Luxusní výška spaní 62-67 cm dle výšky nožiček. Usnadní vstávání a zajistí příjemné spánkové
klima.

Co je uvnitř?

Topper (vrchní matrace/přistýlka)
Umocňuje nezaměnitelný pocit komfortu a zážitek z hlubokého spánku na kontinentálních postelích.
Všechny toppery mají prošívaní dvojdílné potahy s klimatizační vrstvou dutých vláken. Pratelnost na 60°C.

Hlavní (nosná) matrace – pružina POCKET
Luxusní taštičková matrace střední tuhosti. Jednotlivé pružiny jsou uloženy v textilních pouzdrech. Každá pružina reaguje samostatně, čímž je zajištěno perfektní rozložení tlaku, efektivní podpora páteře a optimální uvolnění svalstva při všech režimech spánku (na boku, na zádech, ...). Rozdělena je do 7 zón s rozdílnou tuhostí a dynamikou.

Základna (spodní matrace) - pružina BONELL
Systém pružin Bonell se střední tuhostí konstrukce a tloušťkou drátu 2,4 mm při čtyřech závitech pružiny. Ideálně roznáší tlak absorbovaný nosnou zónovou matrací. Zároveň dodávají celé konstrukci přirozenou tuhost, odrazovou pružnost, spolu se vzdušností a dlouhou životností.
Nosný rám základny tvoří robustní dřevěná konstrukce z masivního dřeva.

Základna a hlavní matrace je na horní straně opatřena protiskluzovou textilií – ANTISPLIP.TRCC_prurez_vizualizace
Gumové segmenty na povrchu brání pohybu jednotlivých vrstev a konstrukce je tak velmi stabilní.

Správné podepření celého těla zajišťují zóny tuhosti, začleněné do konstrukce postele. Pro garanci spánkového komfortu a nejvyšší možné podpory páteře ve všech polohách těla vyžadujte
kontinentální postel vždy jako celek.

Modulární čela

Čelo je připevněno pomocí 4 šroubů. Montáže je prováděna ze zadní strany čela. Pomocí praktického zipu na zadním zakrytí čela se snadno dostanete k vnitřnímu rámu čela. Videonávody na montáž najdete na YouTube kanálu Matrace Tropico. Stáhněte pomocí QR kódů. Čela jsou ve standardním provedení 121–123 cm vysoké (dle typu). V případě výběru doplňkové lišty je výška čela o 2 cm vyšší. Standardní šířka čela je o 16–19 cm (dle typu) větší, než je ložná plocha (celková šířka základny závisí na tloušťce bočnic). Myslíme na detail - výřez ve spodní části čela pro možnost přisunutí čela až ke zdi i v místnostech s podlahovými lištami. Lištu je možné za příplatek objednat jen u některých modelů čel. Montáž čela pomocí 4 šroubů ze zadní strany čela.

SHERWOOD

Nadčasové tradiční čalouněné čelo prošité ve tvaru kostiček s přiznanými sámky (ozdobnými prošitými záhyby v látce).  Čelo je možné doplnit praktickou lištou z masivu či lamina na horní ploše. Jedná se o designový prvek, který zároveň chrání vrchní část čela a umožní snadnou údržbu.  Čelo je ve standardním provedení 121 cm vysoké a 12 cm hluboké. Šířka je o 16 cm (8 cm na každé straně) větší, než je ložná plocha. (Rozměr čela pro lůžko široké 180 cm je 196 x 121 x 12 cm)

 Celo_Sherwood_matracetropico                                                                              

HEREFORD

Jednoduché minimalistické čalouněné čelo s vtaženými knoflíky potažené totožnou čalouněnou látkou. Čelo je možné doplnit praktickou lištou z masivu či lamina na horní ploše. Jedná se o designový prvek, který zároveň chrání vrchní část čela a umožní snadnou údržbu. Čelo je ve standardním provedení 121 cm vysoké a 12 cm hluboké. Šířka je o 16 cm (8 cm na každé straně) větší, než je ložná plocha. (Rozměr čela pro lůžko široké 180 cm je 196 x 121 x 12 cm)

Celo_Hereford_matracetropico

CHESTER

Romantické čalouněné čelo ve francouzském stylu s prošitím ve tvaru kosočtverců s přiznanými sámky. Čelo je možné doplnit praktickou lištou z masivu či lamina na horní ploše. Jedná se o designový prvek, který zároveň chrání vrchní část čela a umožní snadnou údržbu. Čelo je ve standardním provedení 121 cm vysoké a 12 cm hluboké. Šířka je o 16 cm (8 cm na každé straně) větší, než je ložná plocha. (Rozměr čela pro lůžko široké 180cm je 196 x 121 x 12 cm)

 

 Celo_Chester_matracetropico

EDINBURGH

Měkké a plastické čelo s „hlubokým čalouněním“ s horizontálním i vertikálním členěním v obdélníkovém tvaru. Díky samostatně očalouněným deskám v obvodovém rámečku je velmi plastické a efektní. Čelo není možné doplnit lištou. Čelo je ve standardním provedení 123 cm vysoké a 12 cm hluboké. Šířka je o 19 cm (9,5 cm na každé straně) větší, než je ložná plocha. (Rozměr čela pro lůžko široké 180cm je 199 x 123 x 12 cm)

 trcc_continental_edinburg

 

LINCOLN

Zaoblené čelo v „americkém“ stylu s efektními vtaženými kovovými sponami ve tvaru válečku. Čelo není možné doplnit lištou. Čelo je ve standardním provedení 121 cm vysoké a 12 cm hluboké. Šířka je o 16 cm (8 cm na každé straně) větší, než je ložná plocha. (Rozměr čela pro lůžko široké 180 cm je 196 x 121 x 12 cm)

 Celo_Lincoln_matracetropico

WATFORD

Moderní čelo s „hlubokým čalouněním“ s horizontálním členěním. Díky samostatně očalouněným deskám v obvodovém rámečku působí výrazným plastickým dojmem.  Čelo není možné doplnit lištou. Čelo je ve standardním provedení 123 cm vysoké a 12 cm hluboké. Šířka je o 19 cm (9,5 cm na každé straně) větší, než je ložná plocha. (Rozměr čela pro lůžko široké 180 cm je 199 x 123 x 12 cm) 

 Celo_Watford_matracetropico

WELLS

Zaoblené čalouněné čelo s „falešným“ dvojitým prošitím nití v kontrastní barvě ve tvaru kostek s vtaženými rohy. Sámky jsou všité dovnitř. Čelo není možné doplnit lištou. Čelo je ve standardním provedení 121 cm vysoké a 12 cm hluboké. Šířka je o 16 cm (8 cm na každé straně) větší, než je ložná plocha. (Rozměr čela pro lůžko široké 180 cm je 196 x 121 x 12 cm)

 Celo_Wells_matracetropico

STRATFORD

Rafinovaně propracované čelo s jemným rastrem kostiček s vtaženými rohy. Sámky jsou všité dovnitř.Čelo je možné doplnit praktickou lištou z masivu či lamina na horní ploše. Jedná se o designový prvek, který zároveň chrání vrchní část čela a umožní snadnou údržbu. Čelo je ve standardním provedení 121 cm vysoké a 12 cm hluboké. Šířka je o 16 cm (8 cm na každé straně) větší, než je ložná plocha. (Rozměr čela pro lůžko široké 180 cm je 196 x 121 x 12 cm)

 Celo_Stratford_matracetropico

 

 

Varianty a ceny: 

Ceník si stáhněte ZDE.

 Aktuální výběr čalouněných látek najdete ve vzorníku u Vašeho prodejce.

Ohodnoťte tento produkt
Líbí se vám tento produkt? Podělte se s ostatními: