Tropico

Alpine Blue Air

LOGO MEDICAL
zdravotnický prostředek
CE
značka
16005-7let
záruka
vyska-26
výška matrace
vyska-22
výška matrace
150000test
zátěžový test
nosnost-150
nosnost matrace
7_zon
počet zón
potah
dvojdílný snímatelný potah
thermo (1)
termoregulace
prodysne (1)
Prodyšné
60_prani
potah pratelný při 60°C
lamelovy
lamelový rošt
polohovaci
polohovatelný lamelový rošt

Vzdušná luxusní matrace ze studené pěny s dvěma funkčními stranami

To nejlepší v jedné matraci – latex, paměťová a studená pěna.

LATEX AIR | TUHÁ STRANA MATRACE: Kdo jednou spal na latexu, vždycky spal na latexu. Termoregulace, pružné pohodlí, odolnost. Latex, který dýchá - perforace odvětrává pot z matrace a udržuje lůžko suché a čisté.

VISCO AIR | MĚKČÍ STRANA MATRACE: Paměťová pěna znamená pohodlí a odlehčení pohybového ústrojí. Poskytuje relaxaci znavenému tělu, odlehčuje klouby a uvolňuje svaly. Svojí vynikající schopností kopírovat kontury těla jej podpírá a pomáhá udržet páteř v optimální poloze. Nelepená vrstva, která s každým pohybem těla provětrá celou matraci. Nelepená konstrukce vrstvy.

DOKONALÉ POHODLNÉ A VZDUŠNÉ JÁDRO: Ortopedická 7- zónová konstrukce s paměťovou pěnou bez lepení a prodyšným, pohodlným latexem. Objemové hmotnosti vrstev 35 - 65 kg/m3 s nejdelší možnou mechanickou i hygienickou životností.

CITLIVÉ RAMENNÍ ZÓNY, VÝZTUHA V OBLASTI PÁNVE: Ramenní zóny citlivě upravují tuhost. Oceníte je při spánku na boku, kdy matrace napomáhá odlehčit ramenní kloub. Nedochází tak k „přeležení“. V oblasti koncentrovaného tlaku (v oblasti pánve) je odolná studená pěna velmi vysoké objemové hmotnosti. Je zároveň šetrná ke kyčelním kloubům.

ANTIBAKTERIÁLNÍ PRATELNÝ POTAH: Vysoký 49% podíl přírodních vláken Tencel® / viskóza s povrchovou úpravou Aegis™ (antibakteriální a protiroztočové vlastnosti); zamezuje tvorbě živného prostředí pro roztoče a je prevencí vzniku plísní (ani ti, kteří se více potí, nemusí mít strach). Potah Aegis™ předurčuje matraci jako nejlepší volbu pro alergiky a astmatiky. Prošívaný klimatizačními vrstvami dutých vláken, dvojdílný, pratelný (60 °C).
  

PARAMETRY

  • Technologie Thermo&Air Control. Žádný trik. Speciální odvětrávací systém potahu skvěle spolupracuje s jádrem matrace. Zajišťuje termoregulaci, tedy spánek bez přehřívání a pocení či přílišného ochlazování. Pomáhá udržet lůžko suché a hygienicky čisté.       
  • V typických i atypických rozměrech
  • Doporučené uložení: pevné i polohovací lamelové rošty
  • Volitelná výška matrace: cca 22/26 cm
  • Doporučená maximální nosnost až 150 kg
  • Prodloužená záruka 7 let na jádro matrace
  • Testováno 150.000x

Rozměry a ceny: 

Ceník Tropico si stáhněte ZDE.

Video

Už v době vrcholové přípravy v atletice jsem používala matrace od Tropica, které po 10-ti letech stále slouží! Nyní po přestěhování jsem opět sáhla po tom nejlepším a opět volila Matrace Tropico, a i když už nejsem profesionální sportovec, tak spánek je základ nové ranní energie. Ač mám raději tvrdší matraci, tak po týdnu jsem otočila na tuhost 6 a jsem maximálně spokojená. Mohu jen doporučit!

Ohodnoťte tento produkt
Líbí se vám tento produkt? Podělte se s ostatními: