Matrace pro hosty

Každý hostitel usiluje o to, aby se jeho návštěva cítila co nejlépe. Připraví dobré jídlo, nápoje, atraktivní program…

Ovšem po vytíženém dnu musí přijít i odpočinek v podobě dobrého a kvalitního spánku, který přenosná lehátka ani karimatky nejsou schopny poskytnout. V ideálním případě je vhodné použít matrace pro hosty.

Tipy pro výběr matrace pro hosty

Jejich výběr by se neměl podceňovat, ale vyžadovat speciální funkce (anatomické zóny, masážní profilace, ventilační systém…) pro občasné přenocování na pár nocí také není třeba. Matrace pro hosty by měly být takové, aby se na nich hostům spalo dobře a probouzeli se spokojeni. Pro hostitele je velmi praktický snímatelný potah matrace, který lze prát v pračce. V tomto případě je schopen zaručit dostatečnou hygienu i pro další návštěvy.

matrace pro hosty

Matrace řady Atlas

V nabídce největšího českého výrobce matrací Hilding Anders ČR, a. s. je možné nalézt např. matraci Atlas Flexi, která je pro hosty velmi vhodná. Jedná se o klasickou matraci s jádrem z pěny Flexifoam®. Je vysoká 18 cm a určena spíše pro milovníky tužšího poležení. 
Nabízí rovnou stranu (bez profilace), která vyhoví tradičně založeným spáčům. Druhá strana má masážní profilaci a je pevnější. Součástí je pratelný dvojdílný antialergický potah Medi & Dry. 

Matrace Atlas Visco napomáhá k relaxaci a celkovému uvolnění svalstva díky použité paměťové pěně. Atlas Visco je celkově tužší matrace, která má jednu stranu vyrobenou z celoplošné paměťové pěny a druhou z pružné pěny Flexifoam. Součástí matrace je pratelný dvojdílný potah s extrakty aloe vera. Výška matrace je 18 cm.

Matrace pro hosty je možné využít také pro přespání v rekreačních objektech – chatách, chalupách či kempu. Jsou velmi kvalitní a dostupné za rozumnou cenu. Po spánku na těchto matracích se hosté budou vždy rádi vracet.

 

Související články:

Pružinová vs. pěnová matrace. Obě poskytují kvalitní spánek

Co je a k čemu slouží podložka na matraci?

Hledám matraci na chatu