Matrace pro hosty

Každý hostitel usiluje o to, aby se jeho návštěva cítila co nejlépe. Připraví dobré jídlo, nápoje, atraktivní program…

Ovšem po vytíženém dnu musí přijít i odpočinek v podobě dobrého a kvalitního spánku, který přenosná lehátka ani karimatky nejsou schopny poskytnout. V ideálním případě je vhodné použít matrace pro hosty.

Tipy pro výběr matrace pro hosty

Jejich výběr by se neměl podceňovat, ale vyžadovat speciální funkce (anatomické zóny, masážní profilace, ventilační systém…) pro občasné přenocování na pár nocí také není třeba.Matrace pro hosty by měly být takové, aby se na nich hostům spalo dobře a probouzeli se spokojeni. Pro hostitele je velmi praktický snímatelný potah matrace, který lze prát v pračce. V tomto případě je schopen zaručit dostatečnou hygienu i pro další návštěvy.

Sonet nebo Trója Extra

V nabídce světového výrobce matrací Hilding Anders ČR, a. s. je možné nalézt např. matraci „Sonet“, která je pro hosty velmi vhodná. Jedná se o klasickou matraci s jádrem z pěny Flexifoam®. Je vysoká 15 cm a určena spíše pro milovníky tužšího poležení. Její potah ze speciální vzdušné látky AirMaster je možné prát až na 60 °C. Matrace „Trója Extra“ je praktická svou rozdílnou tuhostí ložných ploch. Tužší strana napomáhá k relaxaci a celkovému uvolnění svalstva, měkčí strana je zase lépe provzdušněná. Díky těmto dvěma variantám ložných ploch je matrace u hostů velmi oblíbená. Matrace pro hosty je možné využít také pro přespání v rekreačních objektech – chatách, chalupách či kempu. Jsou velmi kvalitní a dostupné za rozumnou cenu. Po spánku na těchto matracích se hosté budou vždy rádi vracet.