Nelamte si hlavu se svatebním darem a inspirujte se našimi tipy

Blíží se červen, což je statisticky nejoblíbenější měsíc pro svatby. Chcete darovat něco skutečně praktického? Darujte kvalitní spánek.

Hodně párů řeší zároveň se svatbou společné bydlení. Rekonstruují byt, pořizují nový nábytek a velkou pozornost věnují designu. Například v ložnici pak všechno ladí a uprostřed se vyjímá originální postel.

K čemu však to všechno, když se potom každé ráno oba budí s nesnesitelnou bolestí bederní páteře. Nezapomínejte, že základem každé postele je kvalitní matrace.

Vyberte matraci na míru

Abyste matraci vybrali dobře a mohli tak darovat hluboký a zdravý partnerský spánek, snažte se zjistit o budoucích manželích co nejvíce.

  • Jakou mají postel?
  • Jak dlouhý čas v posteli tráví?
  • Trpí alergií? Ocenili by matraci z hypoalergenních materiálů?
  • Trpí bolestmi zad?

Určitě si přečtěte, jak vybrat správnou matraci, která zaručí dokonalé rozložení hmotnosti těla a poskytne dostatečnou oporu páteři a uvolní svaly.

Pokud se v páru nároky na matraci různí, ideálním řešením jsou oboustranné partnerské matrace. Muži, kteří mají většinou radši tvrdší povrch, zvolí stranu HARD. Ženy, které ocení měkkost matrace si vyberou stranu SOFT.

Preference ale můžou být zcela opačné, proto je pro správný výběr důležité vědět o obou co nejvíce a nejlépe s nimi výběr matrace konzultovat.

O kvalitní matraci je třeba kvalitně pečovat

K matraci pořiďte i matracový chránič, který prokazatelně prodlužuje životnost matrace a chrání ji před znečištěním. Váš svatební dar tak bude sloužit ještě déle.

Matracový chránič Medical z dutého vlákna navíc dodává lůžku tepelnou izolaci (ženy v noci nechladí a muže nepřehřívá).

Kompletní vybavení pro postel

Pokud se na vybavení ložnice skládáte s dalšími členy rodiny, doplňte matrace o deky a polštáře, aby měl na svatbě každý tzv. něco v ruce. Anatomické polštáře skvěle podporují zdravotní efekt matrace. Líná pěna se podřídí tvaru těla a přizpůsobí svou tuhost a tím uvolňuje krční svalstvo a předchází bolestem krční páteře. Prošívaná pokrývka Aloe Vera zase pozitivně působí na pokožku.

Doplňky se spolu s kvalitní matrací postarají o to, že si novomanželé neužijí pouze svatební noc, ale i každou další.