Odměňte své děti za vysvědčení zdravým spánkem

Klidný a zdravý spánek vašich dětí znamená i větší klid pro vás. Blížící se vysvědčení je ideální příležitostí, jak zabít dvě mouchy jednou ranou. Uděláte dětem radost a postaráte se o jejich zdravější spánek. Přečtěte si jak.

Říkáte si, že děti z matrace nebo nové přikrývky nebudou skákat do stropu? Máte pravdu, proto musíte dárky vhodně zaobalit.

Nudný dárek v atraktivním balení

Reakce vašich dětí na novou matraci nebo polštář budou tak maximálně oči v sloup. Chtějí videohry a komiksy s oblíbenými hrdiny. Tak jim je dejte. Ale trochu jinak, praktičtěji.

Vytapetujte nebo vymalujte okolí postele nebo celý pokoj do barev a motivů oblíbeného filmu, hry či komiksu. Přidejte povlečení a prostěradlo se stejným motivem a dětská radost je zaručena.

Pak už stačí jenom vymyslet historku o tom, že stejnou matraci nebo polštář používá i kapitán Amerika a oči potomka už nebudou v sloup, ale budou zářit.

Dětská radost ve zdravém balení

Vybrat to správné vybavení už je hračka.

Pro děti je skvělou variantou matrace Šárka Top. Sendvičová matrace, jejíž jádro je tvořeno latexovými deskami vyztuženými odolnou flexi pěnou. Vyznačuje se skvělými ortopedickými vlastnostmi a oporou dětské páteře. Navíc je odolná vůči dětskému poskakování na posteli.

Oporu krční páteře skvěle doplní ortopedický polštář Kuba junior z paměťové pěny, který je velikostí uzpůsoben stavbě dětských těl.

Přikrývka Aloe Vera je zase šetrná k dětské pokožce. Možností je mnoho, stačí si jen vybrat a praktické dárky vhodně naaranžovat, aby z nich děti měly radost.