Seznamte se s matracemi z řady Super Fox. Na které budete spát vy?

Matrace Super Fox jsou určeny celé rodině. Pohodlně se na nich vyspí nejen táta s mámou, ale také teenageři a babička s dědou. Stačí si jen vybrat model.

VISCO, BLUE NEBO CLOUD?

Super Fox matrace jsou k dostání v provedení VISCO, BLUE a CLOUD.

  • VISCO – matrace s paměťovou pěnou, která uleví kloubům.
  • BLUE – tvrdší prodyšná matrace s perfektní termoregulací pro všechny, kteří se nadměrně potí.
  • CLOUD – pro milovníky měkkého, pružného a vzdušného poležení.

super fox

Společné znaky matrací

Všechny matrace z této řady se pyšní prvotřídními výrobními materiály a vysokou odolností. Těšit se můžete na pružnost, pevnost a odolnost jádra.

Matrace jsou k dostání ve dvou profilacích:

  • Classic – rovná plocha, určená pro vyznavače klasiky.
  • Wellness – masážní plocha pro všechny, kteří milují dokonalou relaxaci.

Matrace jsou dostupné ve výškách 20, 22, 24 a 26 cm. Vzhledem k tomu, že se jedná o matrace partnerské, můžete si pořídit jakoukoliv variantu (VISCO, BLUE, CLOUD) ve stejné výšce. Oba dva budete spát na matraci, která dokonale splňuje vaše požadavky na komfortní spánek.

Potahy všech modelů jsou opatřeny unikátní 3D mřížkou Thermo Air Control, která spolupracuje s jádrem matrace. Díky ní mají matrace optimální termoregulaci a brání zbytečnému pocení během spánku. Lůžko je tedy suché a hygienicky čisté.

Praktické informace

Každou matraci z řady Super Fox je možné vyrobit i v atypickém provedení, takže ji klidně můžete položit třeba do prodloužené postele. Nosnost matrací je úctyhodných 135 kg. O pohodlný spánek tak mají postaráno i spáči s vyšší hmotností. Věděli jste, že u výrobků s výškou 24 cm a vyšších si můžete nechat za příplatek zpevnit jeden či oba boky? Díky zpevnění se vám bude z postele lépe vstávat, což ocení nejen starší lidé.

Matrace byly podrobeny mechanickým zátěžovým testům, a to hned 100 000krát, takže na ně můžeme poskytnout prodlouženou záruku v délce 6 let.

super fox

Matrace na míru vašim potřebám

Seznamte se s veškerými výhodami matrací VISCO, BLUE a CLOUD.

Matrace Super Fox VISCO

Tato matrace se chlubí paměťovým efektem. Pěna tělo dokonale obepne a postará se o rovnoměrné rozložení tlaku. Je vhodná pro všechny spánkové polohy a stresem unavené tělo.

Matrace má dvě tvrdosti/strany:

1.       Paměťová pěna – měkčí strana matrace optimalizuje svoji tuhost na základě lidského tepla. Dokáže se tedy dokonale přizpůsobit všem spánkovým polohám.

2.       Studená pěna – tužší strana se chlubí otevřenější buněčnou strukturou, která zaručuje prodyšnost. Během spánku nedochází k přehřívání a nadměrnému pocení.

Těšit se můžete na 7 komfortních zón, přičemž oblast okolo pánve je zesílená, a tak poskytuje dostatečnou oporu v místě největší zátěže. Unikátní ramenní kolébky brání nadměrnému tlaku na ramenní klouby v případě spaní na boku.

Matraci chrání potah Wellness, který je pratelný na 60 °C. Kromě toho, že chrání před nečistotami, postará se i o eliminaci statického náboje.

 super fox visco

Matrace Super Fox BLUE

Super Fox Blue je charakteristická tvrdším, prodyšnějším a odolnějším provedením. Je vhodná pro mladší spáče, ale také všechny, kteří preferují spánek na tvrdší matraci. Pro výrobu byla použita hybridní vzdušná a pružná pěna.

Matrace má dvě tvrdosti/strany:

1.       Hybridní pěna – měkčí strana je pružná, vzdušná, termoregulační a přizpůsobivá. Zamezuje nadměrnému pocení.

2.       Studená pěna – tvrdší strana je opatřena otevřenou buněčnou strukturou, díky které je matrace dostatečně prodyšná.

Tento model si zamilují všichni, kteří chtějí mimořádné pohodlí a dokonalé podepření těla v jakékoliv spánkové poloze. Samozřejmosti je 7 komfortních zón s tím, že pánevní zóna je zesílená, a tak poskytuje dokonalou oporu v místě největší zátěže. Ramenní kolébky eliminují tlak na ramenní klouby při spánku na boku.

Matrace je povlečena do potahu Aegis, který je možné prát na 60 °C. Tvoří jej velký podíl přírodních vláken Tencel/viskózy (49 %). Povrchová úprava má antibakteriální a antiroztočové vlastnosti, je prevencí proti vzniku plísní. Díky tomu je Super Fox BLUE skvělou volbou pro alergiky i astmatiky.

super fox blue

Matrace Super Fox CLOUD

Zažijte spánek jako na obláčku. Super Fox CLOUD nabízí vzdušnost v kombinaci s mechovou měkkostí. Stejně jako předchozí modely i tento má dvě tvrdosti/strany:

1.       GelTouch – měkčí stranu tvoří hybridní pěna, která se postará o dokonalou prodyšnost a optimální termoregulaci. Charakteristická je pro ni hebkost latexu.

2.       Studená pěna – tvrdší strana ze studené pěny je díky otevřené buněčné struktuře prodyšná a zabraňuje zbytečnému pocení.

O kvalitní spánek se postará 7zónová profilace, přičemž oblast ramen je opatřena ramenními kolébkami, které zabraňují namáhání ramenních kloubů při spánku na boku. Pánevní část, na kterou je při spánku vyvíjen největší tlak, je zpevněná, a tak jí poskytuje vyváženou oporu.

Součástí matrace je potah s přírodními vlákny Tencel/viskóza (30 %), který je prošitý silnou klimatizační vrstvou dutých vláken. Díky tomu dokáže odvádět pot a nezadržovat vlhkost, což ocení nejen alergici a astmatici.

 super fox cloud

Protože rodina je nejlepší lék

K dostání jsou i matrace Super Fox Home Care pro domácí péči. Jedná se o zdravotnické antidekubitní matrace, které se řadí do I. třídy. Jsou opatřeny potahem, který nepropouští vodu, je paropropustný, pratelný na 95 °C a omyvatelný. Tyto matrace představují unikátní spojení výhod profesionálních zdravotnických matrací s výhodami Super Fox. K dostání jsou jako:

  • VISCO PU – pro střední až vyšší riziko vzniku proleženin, třída rizika II.–III. Sníží tlak na tělo a postará se o optimální tělesnou teplotu.
  • BLUE PU – pro nižší riziko vzniku proleženin, třída II. Matrace je dokonale prodyšná a vhodná i pro pacienty s vyšší hmotností.
  • CLOUD PU – pro nižší riziko vzniku proleženin, třída II. Matrace je vhodná pro pacienty s nižší hmotností. Postará se o dokonalou prodyšnost.

 

Přečtěte si také: