Polyuretanové matrace

Dlouhá životnost, dobrá prodyšnost, dokonalá elasticita a tvarová stálost – to jsou polyuretanové matrace z kompaktní pěny Flexifoam®, která reprezentuje novou generaci polyuretanových pěn (PUR).

Mimo typy vyztužené kokos-latexovými deskami kopírují tyto matrace rošt pod zátěží, je možné je mírně polohovat, ale hlavně – se zastaralými molitanovými matracemi nemají mnoho společného.

Univerzální využití

Do dětského pokojíčku matraci Sonet, do ložnice partnerské matrace Maxi nebo luxusnější Maxi Kings a třeba na chatu některou z matrací Šárka Top, Patricie Plus nebo Trója Extra – díky dobrému odvodu vodních par se polyuretanové matrace hodí i do vlhčího prostředí a nabízejí tak mnoho možností, jak využít jejich skvělých vlastností.

Všechny polyuretanové matrace jsou dodávány s dvoudílnými snímatelnými a pratelnými potahy AirMaster nebo Innovation, které umožňují vyprat pouze jeden díl, takže nepřetížíte svou pračku a matraci můžete používat bez omezení.

Zbavte se starých zaprášených molitanových matrací, které nejdou pořádně vyčistit a akorát z nich bolí záda. Matrace s pěnou Flexifoam® jsou dostupné, kvalitní a snadno udržovatelné – protože chytrou volbou je vždy zdravý a klidný spánek.

Zjistěte více také o: