Matrace 190x90 cm

Matrace Tropico jsou velmi oblíbené díky své kvalitě, vynikajícím vlastnostem a dlouholeté záruce. Mezi nejprodávanější typy patří Calipo a Xena Trio, se kterými Vás v tomto článku seznámíme.

Triumfální Calipo

Matrace Calipo je vhodná do manželských postelí. Její ložné plochy mají každá jinou tuhost, takže si oba partneři mohou vybrat. Volit mohou z tužší strany HARD s růžovou visco pěnou a měkčí strany SOFT se žlutou visco pěnou. Obě zahrnují masážní nopky, které jemně masírují svalstvo. Populární velikost matrace je 190x90 cm a 200x90 cm. Na tuto matraci si bez obav troufneme poskytnout záruku 5 let, protože její vlastnosti jsou skutečně kvalitní a dlouhodobé. Obstála v testování matrací v Lázních Velichovky v roce 2012, a dokonce se stala absolutním vítězem!

Atraktivní potah Xeny Trio

Kdybyste se zeptali největší skupiny uživatelů matrací Xena Trio - teenagerů, co se jim líbí na jejich matraci, pravděpodobně neuslyšíte ani prodyšnost ani možnost volby tuhosti stran pouhým otočením. Nejčastěji se dozvíte o velmi „cool“ motivu s obrázkem kytary a lebky nebo cyklistů. Potah se líbí i maminkám teenagerů, které oceňují snímatelnost potahů a možnost prát v pračce na vyšší teploty.

Matrace Xena Trio se za uplynulé tři roky stala ve své kategorii bestsellerem. Často s dětmi roste od útlého věku až po dospělost, je velmi odolná i dětskému dovádění a hopsání. Díky tomu je nejoblíbenějším rozměrem této matrace 190x90 cm čili velikost běžné dětské postele. Než jsme matraci Xena Trio představili zákazníkům, bravurně prošla 80 000 mechanickými zátěžovými testy. To nás přesvědčilo poskytnout na ni pětiletou záruku. Ať už si vyberete matraci Calipo, Xena Trio, Nicol nebo jakoukoliv jinou, věříme, že se Vám na ní bude dobře spát a poslouží Vám řadu let.