SCONTO Nábytek - Brno

Adresa
Svratecká 879
Modřice u Brna
664 42
Otevírací doba

Po-Pá 10:00-20:00 h. So-Ne 09:00-19:00 h.

Hodnocení prodejny
QR kód

Vystavené produkty

Latex_Bamboo

Latex Bamboo

Matrace „královské třídy“ v klasické výšce pro všechny, kteří chtějí pohodlí, termoregulaci a extrémní odolnost a nemohou z jakýchkoli důvodů použít vysoké (latexové) matrace. Monoblok 100% Latex, 100% pohodlí.

Detail produktu
BERGEN_FLEX

Bergen Flex

Robustní ortopedická matrace. Zejména pro aktivní osoby požadující pevnou a stabilní matraci, která dokáže díky speciální profilaci ulevit unaveným svalům. Vhodná například pro sportovce.

Detail produktu
CUREM_H6_ROBUST

Curem H6 Robust

Robustní, ortopedická matrace, která i přes svou odolnost neztrácí schopnost se dokonale přizpůsobit. Pro osoby, které se chtějí ponořit do luxusního snu jménem CUREM a zároveň jsou milovníky tužšího poležení. Pěny jsou pečlivě vybrány a zkombinovány tak, aby se jejich vlastnosti navzájem vyzdvihovaly a přinesly tak nejkvalitnější spánek.

Detail produktu
POCKETTA

Pocketta

Oboustranná ortopedická matrace s jádrem se 7 zónovým uspořádáním taškových pružin, které samostatně reagují v každém bodě = ideální kopírování a podpora těla. Pro milovníky maximálního komfortu a vzdušnosti. Vhodná pro všechny, kteří trpí zvýšenou potivostí.

Detail produktu
Visco Kokos Clinic

Visco Kokos Clinic

Tužší matrace s paměťovou pěnou, kokosovou výztuhou, 7 anatomickými zónami a potahem, pratelným na vyvářku pro dokonalou hygienu. Matrace s dvěma lehacími pocity.

Detail produktu
PALAU_CLINIC

Palau Clinic

Pro milovníky tužších a bytelných matrací se skvělými ortopedickými vlastnostmi. Robustní matrace Memory Clinic nabízí zvýšenou tuhost a dokonalé pohodlí. Díky vysoké visco XXL konstrukci má matrace mimořádně vysokou nosnost a schopnost zabraňovat tvorbě proleženin. Pouhým otočením matrace zvolíte mezi pružností a paměťovým komfortem.

Detail produktu
SATURN_SUPER_PLUS_2021

Saturn Clinic plus

Pro milovníky tuhého, komfortního a zdravého spánku. Vyšší tuhost konstrukce však zachovává poddajnost matrace a její vhodnost pro mechanicky i motorem polohované lamelové rošty. Dopřejte si tužší komfort. Rozdílná tuhost a konstrukce stran.

Detail produktu
VISCO_AIR_NEW

Visco Air new

Sendvičová matrace s paměťovou pěnou, ventilační profilací, zvýšenou tuhostí a funkčním pratelným potahem s extrakty Aloe Vera. Středová část jádra je tvořena ze zastudena tvářené pěny Flexifoam® vysoké objemové hmotnosti pro přirozenou tuhost a extrémní pružnost. Odolnost + vzdušnost + výborné ortopedické vlastnosti + vysoký spánkový komfort.

Detail produktu
BONELLIA_NEW

Bonellia

Odolná matrace s vysokou prodyšností, kterou ji zaručuje kvalitní pružinové jádro bonell. Pro milovníky pohodlí, které zajišťuje právě tato odolná, pružinové matrace. Potěší také všechny, kteří trpí zvýšenou potivostí.

Detail produktu
ANTISTRESS_VISCO

Antistress Visco

Pro lidi jež mají rádi klasické poležení bez profilací a potřebují stabilní matraci, která podepře a přesto se na ní cítíte jako v bavlnce. Matrace vhodná pro alergiky.

Detail produktu
SCONTO_MEDIBLOK_H3_FT

Mediblok H3

Pro ty, kteří potřebují pevnou a stabilní, zdravotní matraci, která se přizpůsobí tělu v jakékoli spánkové poloze.

Detail produktu
SLEEPGUARD_ANTIBACTERIAL

Sleepguard Antibacterial

Matrace bez lepidel se 2 pocity ležení, vysokou vzdušností a zvýšenou pevností. Pohodlí a relaxace bez paměťové pěny a bez pocení – to i díky pratelnému potahu Medicott s bavlnou. Poddajnější i tužší strana mají profilaci CubeCare, která pomáhá omezit tlak na tělo. Pro ty, kteří mají rádi na výběr. Idealní pro lidi, kteří hledají matraci šetrnou k životnímu prostředí a zároveň tak pohodlnou, že nepochopíte, jak jsme to udělali.

Detail produktu
SCONTO_SLEEPGUARD_MEDICAL_FT

Sleepguard Medical

Pro ty, co hledají tužší, ale dokonale pružné pohodlí s nevídanou vzdušností.

Detail produktu
SLEEPGUARD_COMODORE

SleepGuard Comodore

VRCHOLNÁ KONSTRUKCE S DOKONALÝM POHODLÍM, DYNAMIKOU A VZDUŠNOSTÍ. Latexová jemnost a paměťový odlehčující efekt. Velmi vysoká vzdušnost a termoregulační funkce pružinového jádra AirForce, které má v jednolůžku více jak 1500 samočinně reagujících pružinek s ventilačními kanálky. Matrace s celkově vyšší tuhostí, vynikající podporou páteře a zónovou přizpůsobivostí a zvýšenou odrazovou pružností.

Detail produktu
relaxtic_dreams

Relaxtic Dreams

Matrace s rozdílnou tuhostí stran. Skvělé ortopedické vlastnosti. Navržena pro děti a dorost. Prodyšný pratelný potah do 60°C 2-dílný. Výborné ortopedické vlastnosti. Výška cca 16 cm. Nosnost do 130 Kg.

Detail produktu
web_muriel

Muriel

Detail produktu
7760-color_dreams_new

Color Dreams

Detail produktu
9562-web_sol

Sol

Detail produktu
9557-web_targa_flexi

Targa Flexi

Detail produktu
7762-palau

Palau

Detail produktu
7789-saturn_superplus_kompo_web

Saturn Super+ NEW

Detail produktu
16278-cloud_vyrez_gekon
Tropico

SPIRIT Superior CLOUD

již od 18 690 

Absolutní odlehčení těla bez visco pěny a bez pocení. Nadpozemská jemnost. Luxusní ortopedická matrace z rodiny prvotřídních matrací s českým rodokmenem.

LOGO MEDICAL
zdravotnický prostředek
CE
značka
16003-10let
záruka
vyska-30-2
výška matrace
vyska-25
výška matrace
Detail produktu