Asko nábytek, spol. s r.o. - Teplice

Certifikovaný prodejce
Adresa
Srbická 464
Teplice-Sobědruhy
415 10
Otevírací doba
Hodnocení prodejny
QR kód

Vystavené produkty

MAXI_CASHMERE_MODRA_VYREZ

MAXI KAŠMÍR

Tužší partnerská matrace s anatomickou 7 – zónovou profilací. Luxusní potah s přírodními vlákny, vynikající termoregulací a odvodem vodních par.

Detail produktu
MATRACOVY CHRANIC ASKO

Matracový chránič ASKO

Matracový chránič s gumovými pásky pro snadné přichycení a ochranu matrace. Praktický výrobek pro prodloužení životnosti matrace, její ochrany před znečištěním a zvýšení hygieny lůžka.

Detail produktu
TOP FLEXI

Topper TOP FLEXI

Vynikající vrchní matrace (topper) z kvalitní pružné pěny vyšší střední tuhosti. 7 zónová masážní profilace celé ložné plochy. Pratelný dvoudílný potah.

Detail produktu
TOP VISCO

Topper TOP VISCO

Paměťová vrchní matrace (topper) střední tuhosti. 7 zónová masážní profilace celé ložné plochy. Pratelný dvoudílný potah.

Detail produktu
START

START

Oboustranná matrace z pružných vzdušných pěn Flexifoam® se sendvičovou konstrukcí a centrální výztuhou z RE pěny.

Detail produktu
SPACE

Medixo® SPACE

Oboustranná matrace s pružných a vzdušných pěn Flexifoam® s rozdílnou tuhostí a profilací stran. Pratelný dvoudílný potah.

Detail produktu
Medixo_Gitta_kompo_vyrez

Medixo® GITTA

Partnerská super vzdušná ortopedická matrace s nelepeným jádrem, anatomickou 7- zónovou konstrukcí a dvoudílným pratelným potahem. Vynikající polohovatelnost.

Detail produktu
DAKOTA

Medixo® DAKOTA

Ortopedická matrace se zvýšenou tuhostí a nosností v pratelném dvoudílném potahu. Sendvičová konstrukce z pěn Flexifoam® se zesílenou střední částí vysoké objemové hmotnosti.

Detail produktu
RAINBOW

Medixo® RAINBOW

Unikátní spojení vzdušnosti a pružnosti, pro celoroční radost z hlubokého spánku.

Detail produktu
ANTIBACTERIAL FLEXI

Medixo® ANTIBACTERIAL FLEXI

Matrace dvou tváří, na léto i zimu, pro klasické poležení i relaxační masáž.

Detail produktu
Medixo_Twin_vyrez

Medixo®Twin

Partnerská oboustranná matrace s anatomickou 7- zónovou profilací na obou stranách a s výškou 17 cm. Pratelný dvoudílný potah.

Detail produktu
N006338_MEDIXO_ONTARIO_VYREZ_WEB

Medixo ® Ontario

Ortopedická matrace s anatomickými zónami speciální profilace CubeCare. Dvoudílný pratelný vzdušný potah.

Detail produktu
Duo Joga Visco

Duo Joga Visco

Oboustranná sendvičová matrace s paměťovou pěnou, rozdílnou tuhostí stran, masážními anatomickými zónami a více možnostmi využití. Dvě jednolůžkové matrace, zipem spojené dvoulůžko nebo vysoké jednolůžko. Pratelný potah.

Detail produktu
DUO FLEXIBLE GREY

Duo Flexible Grey

Tužší odolná matrace s robustní konstrukcí a více možnostmi využití. Dvě jednolůžkové matrace, zipem spojené dvoulůžko nebo vysoké jednolůžko. Pratelný potah.

Detail produktu
EXCELLENT_KASMIR_vyrez

Excellent Cashmere

Nejoblíbenější tuhá ortopedická matrace s maximální nosností až 150 kg v jemném potahu s kašmírovým vláknem. Pevná 7- zónová matrace s volitelnou výškou. Pružné a prodyšné pěny Flexifoam® rozdílných tuhostí na každé straně. Celkově se matrace vyznačuje vysokou nosností a tuhostí. Snadné vstávání z postele.

Detail produktu
VISCO_DELUXE_AEGIS_vyrez

Visco Delux Aegis

Matrace s extra vysokou tuhostí a nosností. Robustní matrace ortopedické sendvičové konstrukce s rozdílnou tuhostí stran z paměťové (visco) pěny a pěn Flexifoam®. Pratelný vzdušný potah.

Detail produktu
Medixo_Super_Ortopedixo_vyrez

Super Ortopedixo

Sedmizónová matrace s otočnou konstrukcí a rozdílnou tuhostí stran. Masivní monoblok s vloženými pánevními a ramenními segmenty pro dokonalé pohodlí a podporu těla.

Detail produktu
Exclusive_Visco_Classic_vyrez_web

Exclusive Visco Classic

Robustní základna se zdravotní profilací ze studené pěny nese super-pružnou vrstvu studené pěny se zvýšenou odrazovou pružností. To zaručí snadné otáčení při spánku a přirozenou, tužší podporu. Masivní vrstva paměťové pěny je zárukou pohodlí a zdraví.

Detail produktu
MAXIMAL

Maximal

Ortopedická matrace se zvýšenou tuhostí, nosností, odolností, anatomickými zónami zdravotních matrací na obou stranách, kokosem a termoregulačním pratelným vzdušným potahem.

Detail produktu
Curem H6 Tranquillit

Curem H6 Tranquillit

Luxusní, ortopedická matrace nižší střední tuhosti s hybridní a visco paměťovou pěnou.

Detail produktu
Curem H6 Brace

Curem H6 Brace

Robustní, ortopedická matrace, která i přes svou odolnost neztrácí schopnost se dokonale přizpůsobit. Český výrobek.

Detail produktu
Monster

Monster

Vysoká matrace s tuhým pohodlím, paměťovou pěnou a extra odolnou a vzdušnou hybridní pěnou. Zónové jádro, pratelný antibakteriální potah s přírodními vlákny.

Detail produktu
MONTY KID

Monty Kid

Jádro z kvalitní masivní pěny. Celkem tři samostatné díly s více možnostmi využití. Rovné ložné plochy bez profilace a bez lepidel. „Rostoucí“ matrace vhodná pro děti. Snímatelný pratelný potah. Certifikované, zdravotně nezávadné materiály. Vyrobeno v Česku.

Detail produktu
BT CLIMA

BT CLIMA

Odolná matrace s jemnou masážní profilací na obou ložných plochách. Sendvičová konstrukce z pěn Flexifoam® se zesílenou střední částí vysoké objemové hmotnosti.

Detail produktu
AIRSPRINGBLUEGEL

Airspring Bluegel

Tužší ortopedická matrace s hybridní gelovou pěnou výjimečných vlastností, speciální 3D vnitřní profilací a kvalitním vysoce prodyšným pratelným potahem.

Detail produktu
MEDIFLEX

Mediflex

Klasická matrace s konstrukcí monoblok se hodí od dětských postelí až po ubytovací lůžka. Střední tuhost, dvojdílný pratelný potah (95 °C). Český výrobek.

Detail produktu
FUN FLEX

FUN FLEX

Ortopedický sendvičový matrac s rozdielnou tuhosťou strán, masážnymi zónami a prateľným dvojdielnym poťahom, ktorý zaručí hygienickú životnosť.

Detail produktu
FESTBOK

FESTBOK

Tužší, pružná a prodyšná matrace, která vám pomůže vstávat. Zpevněné boky, dvě strany, dva pocity ležení a pratelný funkční potah.

Detail produktu
FACTOR X

Medixo Factor X

Propracovaná ortopedická matrace s paměťovou a gelovou odlehčující pěnou, s ochranou páteře SpineProtector II v jádru z hybridní pěny s dokonalou pružností a pohodlím. Tužší strana s unikátní technologií odvětrání vlhkosti AirForce pro dokonalou vzdušnost. Podpírá tělo a uvolňuje znavené svalstvo.

Detail produktu
Medixo_heaven_small

Medixo Heaven

Oboustranná matrace s rozdílnou tuhostí stran, odlehčující paměťovou pěnou po celé ploše měkčí strany matrace. Robustní, sněhově bílý pratelný potah s klimatizační vrstvou dutého vlákna. Český výrobek.

Detail produktu
Medixo_Medimaster_kompo

Medixo Medimaster

Vysoká a tužší ortopedická matrace s paměťovou pěnou, kokosovou výztuhou, 7-zónami, rozdílnou tuhostí stran, vysokou prodyšností a pratelným potahem s výtažky aloe vera. Kombinace paměťové a pružné studené pěny umožňuje možnost volby použité strany pro zdravý spánek.

Detail produktu
CORONA_VISCO_kompo_FT_malicka

Corona Visco

Komfortní vzdušná matrace s moduly z paměťové pěny pro optimalizování tuhosti v oblasti ramen při spaní na boku a s pružným jádrem, které je vhodné i k polohování.

Detail produktu
ASKO_MEDIXO_SPA

Medixo SPA

Vysoká ortopedická sendvičová matrace s paměťovou pěnou a anatomickou profilací. Oboustranná konstrukce umožňuje zvolit pro spánek středně tuhou anebo tužší stranu – záleží jen na Vás.

Detail produktu
ASKO_OLIVIA

Olivia

Detail produktu
fest_xl_kompo

Medixo Fest XL

Detail produktu
Medixo_Super_Ortopedixo_KOMPO

Medixo Super Ortopedixo

Detail produktu
DAKOTA_tv_kompo

Medixo Dakota

Detail produktu
ASKO_MEDIXO_MEDISPRING

Medixo Medispring

Detail produktu
ASKO_MEDIXO_EXTREM

Medixo Extrem

Detail produktu
Topper_Comfort_visco_orange_new_vyrez
Tropico

Topper VISCO

již od 3 290 

Luxusní vrchní (krycí) matrace z paměťové (visco) pěny střední tuhosti v pratelném potahu s gumovými pásky pro snadné přichycení i k vysokým matracím.

LOGO MEDICAL
zdravotnický prostředek
CE
značka
16008-4let
záruka
vyska-7
Výška 7 cm
vyska-5
Výška 5 cm
Detail produktu
Topper_Comfort_Flexi_Wellness_White_New_vyrez
Tropico

Topper FLEXI

již od 2 790 

Luxusní vrchní (krycí) matrace z pružné pěny Flexifoam® vyšší střední tuhosti v pratelném potahu s gumovými pásky pro snadné přichycení i k vysokým matracím.

LOGO MEDICAL
zdravotnický prostředek
CE
značka
16009-3let
záruka
vyska-7
Výška 7 cm
vyska-5
Výška 5 cm
Detail produktu