PANDA nábytek (U Zámeckého parku)

Certifikovaný prodejce
Poradna pro dobrý spánek
Adresa
U Plovárny 1262/12
Děčín I
405 02
Otevírací doba

Po - Pá: 9.00 - 17.30
So: 9.00 - 12.00
Ne: Zavřeno

Hodnocení prodejny
QR kód

Vystavené produkty

adelle

Adelle De Luxe

Matrace Adelle De Luxe Komfortní matrace s různými tuhostmi ložných ploch s anatomickým tvarováním minimalizuje riziko špatné volby tuhosti matrace. Je vhodná i pro páry s rozdílnými požadavky na tuhost lůžka. Strana HARD (tužší, modrá) s anatomickou profilací. Strana SOFT (měkčí, zelená) s anatomickou profilací. Jádro je tvořeno zónovým Flexifoam® sendvičem, který zajišťuje ideální polohu páteře v průběhu spánku. Středová výztuha z RE pěny dává jádru přirozenou tuhost = dlouhá životnost při nízkých nákladech. Potah BAMBOO je snímatelný, dělitelný a pratelný (60 °C). Vhodné uložení na pevný nebo lamelový rošt. Doporučená nosnost do 130 kg. Výška cca 15 cm. Záruka 5 let ! Testováno 80.000x Luxusní potah BAMBOO

Detail produktu
yasmine

Yasmin De Luxe 3D Wellness

Luxusní matrace YASMIN DE LUXE 3D Možnost vyzkoušení u nás na prodejně ! GV 50/40 Visco pěna - T 30/43 studená pěna Vysoce komfortní a luxusní matrace Složená z materiálů : (líná pěna soft + studená pěna + líná pěna hard), které vytvoří Vaší páteři a zádovým svalům vysoký komfort. Tyto materiály jsou také zárukou dlouhé životnosti, vysokého výkonu a tvarové stálosti matrace. Volba tuhosti strany: strana soft - oranžová strana st. tuhosti 5 (1-10, 10 je nejtužší),strana hard duhová strana (použita 3D duhová technologie) st.tuhosti 8,5 (1-10, 10 je nejtužší) Střed matrace - vysoce elastická a provzdušněná studená pěna - snižuje výskyt bakterií a roztočů Duhová 3D technologie ( 3D Rainbow Technology ) na ložné ploše hard - optimální skladba pěn o různé tuhosti a hustotě = prevence před bolestí zad. Záruka 6 let Nosnost až 140 kg Výška 22 cm - vysoký komfort při ležení a vstávání, pocit bezpečí. 7 anatomických zón Špičková švédská technologie ! Uložení matrace: pevný rošt, deska (provzdušněná), ideální uložení je aktivní lamelový rošt min. s 28 lamelami Luxusní designově propracovaný potah : Potah Wellness: Designově propracovaný potah, který je velice příjemný na dotek a pomáhá snižovat rušivé účinky statické elektřiny, která může v průběhu spánku na naše tělo negativně působit. Prošívaný dutým vláknem vyšší gramáže 300g. Pratelnost: 60 °C.

Detail produktu
fox classic

Terezie Exclusive

Luxusní matrace TEREZIE EXCLUSIVE 26 cm Složení : VE 45/15 Visco pěna - T30/43 Flexifoam pěna Líná bio pěna - oranžová (vhodné pro alergiky) pro komfort a ortopedické vlastnosti. Pratelný 2-dílný potah s funkcí odvodu statického náboje z těla pro hluboký spánek. Rovná líná bio pěna (strana Soft - oranžová) Duté vlákno zvyšuje prodyšnost a omezuje pocení Ramenní kolébka - oceníte při spánku na boku CNC prošití potahu skvělý vzhled a komfort 7-zónová profilace (strana Hard - elastická a prodyšná pěna Flexifoam®, modrá) Nosnost až 135 kg Výška matrace : 26 cm ! - Dlouhá životnost matrace Test : 100.000 x Záruka : 6 let BIO VISCO Potah Wellness: Designově propracovaný potah, který je velice příjemný na dotek a pomáhá snižovat rušivé účinky statické elektřiny, která může v průběhu spánku na naše tělo negativně působit. Prošívaný dutým vláknem vyšší gramáže 300g. Pratelnost: 60 °C.

Detail produktu
ENIGMA
Tropico

Enigma

již od 5 795 
11 590 

Komfortní 20 cm vysoká matrace s pratelným potahem. Oboustranné provedení, 7 zón. Ortopedická, anatomická, hygienická. Pratelný potah Silver Line. Vyrobeno v Krkonoších.

ZDRAVOTNICKA_POMOCKA_SK
zdravotnický prostředek
CE
značka
4let
záruka
vyska-20
výška matrace
60000test
zátěžový test
Detail produktu
spirit_superior_latex
Tropico

SPIRIT Superior LATEX

již od 13 790 
27 580 

Dokonalé spojení pružnosti a paměťového efektu pro pohodlí bez potu. Luxusní ortopedická matrace z rodiny prvotřídních matrací s českým rodokmenem.

ZDRAVOTNICKA_POMOCKA_SK
zdravotnický prostředek
CE
značka
10let
záruka
vyska-30
výška matrace
vyska-26
výška matrace
Detail produktu
Akce
spirit_superior_comodore
Tropico

SPIRIT Superior COMODORE

již od 16 790 
33 580 

Vrcholná konstrukce s dokonalým pohodlím, dynamikou a vzdušností. Latexová jemnost a paměťový odlehčující efekt.

ZDRAVOTNICKA_POMOCKA_SK
zdravotnický prostředek
CE
značka
10let
záruka
vyska-30
výška matrace
200000test
zátěžový test
Detail produktu
Akce