DELCON Opava

Certifikovaný prodejce
Poradna pro dobrý spánek
Adresa
Ratibořská 1475, OD KATKA
Opava
74750
Otevírací doba
Hodnocení prodejny
QR kód

Vystavené produkty

thaya

Thaya

Odolná sendvičová matrace s velice jemnými, provzdušňovacími anatomickými zónámi. Střední část sendvičového jádra z pěny Flexifoam® vysokého objemu, díky tlakovému pojení. Ortopedické, stabilní a komfortní jádro. Potah Relaxtic, s dutým vláknem. Pratelný na 60°C. Výška 16 cm.

Detail produktu
DELLY_PLUS

Selly Plus

Ortopedická sendvičová matrace s vysoce vzdušným nelepeným spojem, tvořeným anatomickou vlnkou. Vhodná pro alergiky. PATELNÝ POTAH RELAXTIC (60 °C) Klimatizační vrstva dutého vlákna zvyšuje prodyšnost, izoluje a omezuje pocení. S funkcí odvodu statického náboje pro hluboký spánek. Je vyrobený ze 2 částí - snadná manipulace.

Detail produktu
SUPER_FOX_BLUE_28_CLASSIC_KOMPO

New Dewine Blue Classic 18/20/22/24/26/28

Antibakteriální pružná matrace s hybridní a studenou pěnou. Je úžasně pohodlná, tuhá tak akorát a nemilosrdně vzdušná. Pokud chcete tuhost New Dewine, ale bez paměťové pěny a s větší pružností, jste na správné adrese. Hybridní pěna Blue spojuje ty nejlepší vlastnosti studené i paměťové pěny a latexu: Je pružná, prodyšná, má optimální tuhost, vynikající termoregulaci, pomáhá omezit pocení a je super odolná. Matraci budete milovat! Vyberte si výšku matrace a profilaci hybridní pěny Blue! Vhodná i do ložnic s většími výkyvy teplot. Antibakteriální pratelný potah s přírodními vlákny. • New Dewine Blue Classic – varianta s masivní rovnou hybridní pěnou Blue pro vyznavače klasiky

Detail produktu
super_fox_28_classic_kompo

New Dewine Classic 18/20/22/24/26/28

Matrace s paměťovou a pružnou stranou s možností volby výšky. Je úžasně pohodlná a ještě lepší než kdy dřív. Přidali jsme na vzdušnosti, maximalizovali termoregulaci a noční pocení omezili na minimum. Zvýšili jsme pružnost, pevnost a odolnost matrace. Lehněte si a poznejte vynikající elastické vlastnosti, dokonalou podporu a odlehčení těla i znavené mysli! Budete ho milovat! Funkční pratelný potah. • New Dewine Classic – varianta s masivní rovnou línou pěnou pro vyznavače klasiky

Detail produktu
kolos_bio_ecology_pk5d6482_tencel37_kolos-bio-ecology_kompob

Mosecco Bio

Robustní partnerská matrace s velkým rozdílem v tuhosti stran. Hybridní gelová pěna S-GT snoubí hebkost latexu s dokonalou distribucí tlaku gelových matrací (Gel-Touch). Nelepené jádro s provětrávacími kanálky. Super pružná tuhá strana a super jemná kopírující hybridní pěna na měkčí straně. Speciální termoregulační látka i potah Tencel® Lyocell® s 3D paropropustnou mřížkou. Vhodné pro všechny typy lamelových roštů, případně pro laťkové rošty.

Detail produktu
amundsen_kompo

Glacier

Matrace s unikátním vlnovým jádrem (SpineProtector pro ochranu páteře). Kombinuje pěny různých tuhostí ve vlnách. Díky tomu má matrace perfektní ortopedické vlastnosti . 7 - zónovoá profilace s provzdušníjícími kanálky, které mění v matraci vzduch s každým pohybem těla - technologie AirForce.

Detail produktu
romantika_plus_kompox

Detica Plus 20/24

Vysoká robustní, ortopedická matrace. Pratelný potah s kašmírovými vlákny. Volba výšky 20 nebo 24 cm. Vysoká nosnost a tuhost. Střední část sendvičového jádra z pěny Flexifoam® vysokého objemu Zvýšená opora při vstávání. Vhodná pro alergiky. Pratelný potah. *Tužší strana do 150 kg. Měkčí strana do 130 kg. Potah s dutým vláknem. Pratelný na 60°C.

Detail produktu
frodo_air_26cm_kompo

Comfort Air 18/22/26

Luxusní matrace v akci 1+1 zdarma s možností volby výšky. Matrace s línou pěnou (visco, paměťová pěna) pro maximální komfort a hluboký spánek. Vysoce vzdušný hřebenový zámek vrstev, díky kterému není potřeba použití lepidel. Luxusní potah Wellness line s CNC proševem a 3D klimatizační mřížkou Thermo&Air Control je snímatelný a dělitelný na 2 poloviny. Je též pratelný na 60°C.

Detail produktu
spirit_superior_visco
Tropico

SPIRIT Superior VISCO

již od 13 790 
27 580 

Dvojitý odlehčující paměťový efekt. Péče o celé pohybové ústrojí. Luxusní ortopedická matrace z rodiny prvotřídních matrací s českým rodokmenem.

ZDRAVOTNICKA_POMOCKA_SK
zdravotnický prostředek
CE
značka
hildinganders-icon-10-y-warranty
záruka
vyska-30
výška matrace
vyska-26
výška matrace
Detail produktu
Akce
spirit_superior_latex
Tropico

SPIRIT Superior LATEX

již od 13 790 
27 580 

Dokonalé spojení pružnosti a paměťového efektu pro pohodlí bez potu. Luxusní ortopedická matrace z rodiny prvotřídních matrací s českým rodokmenem.

ZDRAVOTNICKA_POMOCKA_SK
zdravotnický prostředek
CE
značka
hildinganders-icon-10-y-warranty
záruka
vyska-30
výška matrace
vyska-26
výška matrace
Detail produktu
Akce