Matrace 70x200 cm

Když se špatně vyspíme, jsme celí rozlámaní, nevrlí a máme špatnou náladu. Často to ovlivní další aktivity celého dne. Předejít tomu můžeme kvalitní matrací.

Minimální prostor na spaní

Mezi běžné rozměry matrací jednolůžka patří 80x200, 80x195, 85x195, 90x200 a 100x200 cm. Avšak někdy se může stát, že jsme prostorově omezeni a musíme volit menší matraci. Nejmenší jsou matrace do dětských postýlek o šířce 60 cm, pro dospělého člověka je tedy minimální rozměr matrace 70x200 cm. Ovšem prostor, který nabízí, je omezený a spánek na ní moc pohodlný není. Bohužel, někdy nám nic jiného nezbývá. Všeobecně tento rozměr doporučujeme spíše malým dětem.

Atypické rozměry matrací i roštu

Rozhodnete-li se pro nákup matrace 70x200 cm, bude se jednat o atypický rozměr matrace, který vyrobíme na zakázku přímo pro Vás. Ať už se rozhodnete pro matrace pružinové, pěnové, gelové či latexové, rozhodně budete potřebovat i atypický rozměr roštu vyrobený na míru. Dokážeme vyrobit téměř jakýkoliv rozměr matrace i roštu, aniž by to ovlivnilo jejich vlastnosti.

Obraťte se na naše prodejce

Nebojte se se svými požadavky svěřit našim prodejcům, kteří Vám spočítají přesné ceny atypických rozměrů ještě před nákupem. Najdete je po celé České i Slovenské republice. Můžete se spolehnout, že uděláme vše, aby Vám naše matrace Tropico poskytly komfortní a kvalitní spánek.

Přečtěte si o dalších matracích a zdravém spánku: